• Головна
  • 9 медалей на чемпіонаті Європи в Румунії вибороли важкоатлети Донецької області
23:11, 4 серпня 2023 р.

9 медалей на чемпіонаті Європи в Румунії вибороли важкоатлети Донецької області

З 26 липня по 3 серпня в румунській столиці Бухаресті відбувся чемпіонат Європи серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років, у рамках якого успішним виступом відзначилися спортсмени Донецької області, виборовши 9 медалей.

Про це повідомили в Управлінні фізкультури та спорту при ДонОВА.

У ваговій категорії 59 кг серед юніорок Ольга Івженко, яка є атлеткою Школи вищої спортивної майстерності та представляє місто Дружківку, виборола три «срібла»: у вправі ривок (з результатом 91 кг), у поштовху (113 кг) і в сумі двоборства (204 кг).

важкоатлети Донеччини в Румунії

Вихованець Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики і студент Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки Данило Чиняков, який представляє міста Бахмут та Білозерське, виборов дві медалі серед юніорів у ваговій категорії 96 кг. Він став срібним призером у сумі двоборства з результатом 338 кг та піднявся на першу сходинку п’єдесталу в ривку (154 кг).

По дві медалі змагань серед молоді до 23 років додали до скарбнички вихованці ОСДЮСШОР і спортсмени ШВСМ Ілля Москаленко з Краматорська та Владислав Прилипко, який представляє міста Бахмут і Селидове. Ілля у ваговій категорії 102 кг відзначився «сріблом» у сумі двоборства (351 кг) та поштовху (201 кг). Владислав у ваговій категорії 109 кг здобув «бронзу» також у сумі двоборства (361 кг) та поштовху (200 кг).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію