• «Бронзу» у Франції здобула велосипедистка з Краматорського району
17:18, 16 жовтня 2023 р.

«Бронзу» у Франції здобула велосипедистка з Краматорського району

00a00a03709 n

15 жовтня у французькому Ле-Ерб’є відбулися змагання з велоспорту «Chrono des Nations», що відповідали класу 1.1 UCI (Міжнародного союзу велосипедистів).

Донецьку область у складі збірної України успішно представила спортсменка Школи вищої спортивної майстерності Валерія Кононенко.

У жіночій індивідуальній гонці з роздільним стартом на дистанцію 27,230 км Валерія показала третій час – 36 хвилин 42,86 секунд, трохи поступившись суперницям із Австрії: олімпійській чемпіонці Токіо-2020 Анні Кізенгофер (36.23,03) та бронзовій призерці чемпіонатів світу і Європи-2023 Крістіні Швайнбергер (36.24,75).

Загалом учасницями престижних змагань стали 32 велосипедистки із 14 країн: Австрії, Великої Британії, Ізраїлю, Італії, Кіпру, Латвії, Нідерландів, Парагваю, Словенії, США, України, Фінляндії, Франції, Швейцарії.

Валерія Кононенко є майстром спорту України міжнародного класу, представляє на змаганнях місто Лиман. Її тренери – Валерій Красов та Сергій Гречин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію