19:35, 18 жовтня 2023 р.

У 5 видах спорту пройшли змагання серед залізничників Донеччини

Залізничники Донеччини змагалися у п’яти видах спорту: шахи, шашки, армрестлінг, гирьовий спорт та жим штанги лежачи.

Про це повідомили у пресслужбі регіональної філії "Донецька залізниця".

В шашки та шахи за перемогу в особистому заліку жінки та чоловіки змагалися між собою окремо.

Так, вміння логічно мислити і здатність розробляти власну стратегію допомогли вибороти справедливу першість з шахів Галині Плюті (ВЧД Волноваха) та з шашок Наталії Машир (ЕЧ Покровськ). Серед чоловіків перше місце з шахів зайняв Валентин Непийвода (ДС Покровськ), з шашок – Віктор Рокіщук (НОР Лиман).

залізничники Донеччини, змагання

Оцінювання результатів з армрестлінгу, гирьового спорту та жиму лежачи здійснювалося окремо в кожній ваговій категорії.

Перше місце в армрестлінгу у ваговій категорії до 80 кг зайняв Іван Остапчук (ВЧД Волноваха), переможцями у вазі до та понад 90 кілограмів стали відповідно Олег Ящук (ПЧ Покровськ) і Олексій Солдатенко (ТЧ Покровськ).

Найкращі результати з піднімання гирі вагою 24 кг показали Павло Деревянко (ФСК Локомотив» Лиман) – 120 ривків (категорія до 80 кг), Олег Ящук (ПЧ Покровськ) – 57 ривків (у вазі до 90 кг) і Валерій Білицький (ПЧ Покровськ) – 227 ривків (категорія понад 90 кг).

У силових здібностях з жиму лежачи спортсмени-залізничники змагалися у двох вагових категоріях – до та понад 80 кг. У жимі штанги вагою 55 кг золото відповідно здобули Віталій Калашник (ШЧ Покровськ) - 44 підйоми і Валерій Білицький (ПЧ Покровськ) – 89 підйомів.

Організатори змагання нагородили всіх призерів грамотами та медалями. А жінкам учасницям додатково вручили заохочувальні призи – солодощі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію