• Головна
  • Програму з забезпечення соціальними кімнатами понад 6 тисяч маріупольців по всій Україні підтримує уряд
18:56, 22 грудня 2023 р.

Програму з забезпечення соціальними кімнатами понад 6 тисяч маріупольців по всій Україні підтримує уряд

Програма «Я — Маріуполь. Житло» може забезпечити соціальними кімнатами понад 6 тисяч маріупольців вразливої категорії по всій Україні, які гостро потребують підтримки з поліпшення житлових умов.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

Про розподіл соціальних кімнат, перспективи розширення географії програми та пошуки партнерів говорили на засіданні виконавчого комітету Маріупольської міської ради.

Наразі реалізовано перший в Україні пілотний проєкт з перезавантаження наявного гуртожитку у комфортне соціальне житло для маріупольців у Дніпрі.

Ще в двох тривають ремонти. Після завершення соціальні кімнати отримають понад 360 маріупольських родин – це більше 1000 людей.

«Через центри «Я — Маріуполь» вже подали заявки понад 6 тисяч жителів Маріуполя, які чекають на отримання соціального житла. Це найбільш вразливі категорії сімей – багатодітні, родини військовополонених, особи з інвалідністю, літні люди, сім’ї, де є загиблі через військові дії та інші. «Я — Маріуполь. Житло» — це унікальний проєкт з підтримки маріупольців, який ми масштабуємо на інші регіони України. Це дасть змогу надати їм допомогу в важкий період, яка їм потрібна для повернення до життя», — міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Зокрема, на виконкомі затвердили пропозицію профільної комісії щодо вселення нової родини у наявний гуртожиток у Дніпрі. Там звільнилася двокімнатна площа. Маріупольська родина, яка там перебувала – переїхала.

За цей час вона змогла налагодити своє життя та знайти інший варіант для проживання в іншому місті.

Таким чином, можливість позачергового права на житло за бальною системою отримала родина військовослужбовця, де є дитина з інвалідністю та літня людина, яка постраждала внаслідок бойових дій.

Реалізацію програми «Я — Маріуполь. Житло» підтримує Уряд України. Наразі в низці інших міст країни є варіанти приміщень для ремонту, встановлюється співпраця з громадами та ведуться перемовини з потенційними донорами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Єнакієве
live comments feed...