• Головна
  • Зомбувати українських дітей на Донбасі допомагають росіянам вихователі
10:04, 10 січня

Зомбувати українських дітей на Донбасі допомагають росіянам вихователі

Вихователі допомагають росіянам зомбувати дітей на окупованих територіях України

Вихователі допомагають росіянам зомбувати дітей на окупованих територіях України

Осінтери знайшли чимало цікавої інформації про колаборантів. Вони у своєму прагненні відзначитися чи вислужитися перед росіянами поширюють кремлівські наративи серед дітей на тимчасово окупованих територіях України.

Деякі люди на тимчасово захоплених Росією територіях виконують "освітні" розпорядження так званої окупаційної адміністрації через страх або під примусом. Однак є і любителі "русского міра", які свідомо та за власним бажанням допомагають загарбникам "перевиховувати" українських дітей.

Світлана Миколаївна Бречко-Болдирєва працює в дитсадку у Шахтарську та проводить ідеологічну обробку дошкільнят. Так, ця вихователька організувала 12 грудня у ясельному садочку №6 тематичне заняття до дня конституції країни-агресорки.

Вона ознайола дітей з основними конституційними положеннями Росії, розповіла їм казку "Країна Можна і країна Неможна" про значущість конституції країни-агресорки та показала вихованцям російську державну символіку. Крім цього колаборантка змусила малих діток робити аплікації з прапором держави-терориста.

Колаборантка нав'язує дітям ідеї "русского міра" / Фото Kiborg.news

До слова, син цієї виховательки Ілля Бречко воює проти ЗСУ у складі російської окупаційної армії.

Вихователі-колаборанти допомагають росіянам зомбувати дітей на окупованих територіях

Вихователі-колаборанти допомагають росіянам зомбувати дітей на окупованих територіях

Сім'я колаборантів з Шахтарська / Фото Kiborg.news

Що відбувається на Луганщині

Тетяна Володимирівна Щербань активно поширює ідеї "русского міра" серед вихованців дитсадка "Огоньок" в Артемівську Луганської області. Вихователька-методист у соцмережах публікує фотографії на фоні ворожої символіки.

На Луганщині вихователі колаборанти нав'язують українським дітям російську ідеологію

На Луганщині вихователі колаборанти нав'язують українським дітям російську ідеологію

Вихователька нав'язує дитині російську ідеологію / Фото Kiborg.news

Вихователі цього дитсадка 22 серпня 2023 року взяли участь у флешмобі з нагоди дня російського прапору. Вони допомагали розгортати великий стяг країни-агресорки, роздавали перехожим буклети та розповідали про "велику" історію державної символіки окупантів.

На Луганщині вихователі-колаборанти позували з російським триколором

На Луганщині вихователі-колаборанти позували з російським триколором

Вихователі-колаборанти з Артемівська / Фото Kiborg.news

Що ще роблять окупанти та колаборанти

Осінтери нагадали, що запровадження російського "освітнього" законодавства на тимчасово окупованих територіях України, ідеологічний тиск на дітей та відверте зомбування малюків є порушенням норм міжнародного права. У матеріалі зауважується, що Москва активно витрачає різноманітні ресурси на ідеологічне виховання українських дітей на окупованих територіях. При цьому росіяни традиційно переписують історію, викривляють факти та поширюють кремлівську пропаганду.

Крім цього активно насаджуються пропагандистські та відверто злочинні дати. Як приклад наводиться цинічна спроба росіян зробити на окупованих територіях 13 квітня днем вшанування "жертв української агресії".

Що відбувається з дітьми на окупованих територіях

Не так давно на тимчасово окупованому лівобережжі Хенсонщини росіяни стратили підлітка. Як пояснив глава Херсонської ОВА Олександр Прокудін, загарбники розстріляли восьмикласника на очах родини, бо школяр начебто щось фотографував, і це не сподобалося окупантам. Нагадаємо, омбудсмен Дмитро Лубінець заявив, що Москва використовує Білорусь для викрадення дітей з тимчасово окупованих територій України. На його думку, Кремль у такий спосіб намагається приховати інформацію про перебування юних українців в Росії. Як повідомлялося раніше, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко особисто зустріч групу депортованих росіянами дітей з України. Це сталося напередодні новорічних свят.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Єнакієве
live comments feed...