• Головна
  • Насіння овочевих культур безкоштовно надаватимуть напередодні весняної посівної на Донеччині
14:09, 10 січня

Насіння овочевих культур безкоштовно надаватимуть напередодні весняної посівної на Донеччині

Насіння овочевих культур безкоштовно надаватимуть  напередодні весняної посівної на Донеччині, фото-1

Насіння овочевих культур безкоштовно надаватимуть напередодні весняної посівної домогосподарствам у постраждалих від війни громадах та вимушеним переселенцям.

На Донеччині перед настанням весняного посівного періоду безкоштовно надаватимуть насіння овочевих культур домогосподарствам у громадах, які постраждали внаслідок воєнного конфлікту, а також вимушеним переселенцям. Програма надання безкоштовного насіння овочевих культур є частиною ініціативи “Стійкість сільського господарства” (АГРІ-Україна), яку реалізує Програма USAID з аграрного та сільського розвитку.

Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації повідомив, що до реалізації цього проєкту приєдналися компанії Bayer і Syngenta. Компанія Bayer надала 1 032 кг насіння овочів, таких як морква, кабачок, диня, томат, перець та капуста. Компанія Syngenta також планує передати насіння капусти, томатів, кабачків, цибулі, огірків та цукрової кукурудзи.

Отримати насіння зможуть не лише мешканці громад, які зазнали впливу конфлікту, але й вимушені переселенці, а також представники соціально вразливих груп населення, таких як багатодітні сім’ї та особи з низьким рівнем достатку. Розподіл насіння буде проводитися через місцеві ради за участю Всеукраїнської асоціації громад.

До 15 січня 2024 року органи місцевої влади у своїх громадах визначать низку таких домогосподарств. Після цього, з 16 січня до 15 лютого, керівники громад подаватимуть заявки на насіння через сайт Всеукраїнської асоціації громад: https://communities.org.ua

Впродовж лютого-березня Всеукраїнська асоціація громад доставить посівний матеріал до місцевих рад, відповідальних за його розповсюдження серед мешканців громад.

Пропозиції можна надсилати на електронну пошту: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Єнакієве
live comments feed...