![](https://s.06252.com.ua/section/logo/upload/pers/57/logo.png?20240727)
16:31, 15 січня
Двоє лідерів районного етапу учнівських олімпіад названі у Донецькій громаді
![Фото: ілюстративне Фото: ілюстративне](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фото: ілюстративне
У Донецькій громаді Ізюмського району в другому (районному) етапі учнівських олімпіад взяли участь 155 здобувачів освіти громади. Найбільшу кількість призерів підготували педагогічні колективи Андріївського ліцею № 1 (30 учнів) та Донецького ліцею № 1 (25 учнів). Серед загальної кількості призерів визначилися двоє лідерів, які здобули перемогу відразу з кількох навчальних дисциплін.
Про це медіа «Слобідський край» розповідає начальник відділу освіти Донецької селищної ради Тетяна Шелест.
– В Андріївському ліцеї № 1 перемогу відразу з кількох навчальних дисциплін у районному етапі учнівських олімпіад здобув Євген Кулик. Учень показав такі результати: перше місце з української мови, друге – з біології та математики. Учениця Донецького ліцею № 1 Дар'я Попова посіла перше місце з правознавства і, відповідно, з історії України, – зазначає очільниця відділу освіти Тетяна Шелест.
Євген і Дар'я мають ще по одній інтелектуальній перемозі. Євген посів перше місце у першому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2023-2024 навчальному році. Дар'я виборола четверте місце в обласному етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:09
Вчора
23:34
22 липня
15:36
22 липня
ТОП новини
live comments feed...