20:47, 5 лютого

На чемпіонаті у Сербії виборола срібну медаль легкоатлетка з Донеччини

Легкоатлетка з Маріуполя Марина Ковтунова здобула «срібло» у Сербії.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

4 лютого в сербській столиці Белграді відбувся юніорський чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF), де змагалися спортсмени вікової категорії до 20 років.

Срібною нагородою скарбничку збірної України поповнила 17-річна Марина Ковтунова з міста Маріуполь — атлетка Школи вищої спортивної майстерності, стипендіатка Донецької області.

У стрибках у висоту Марина показала другий результат — 1,82 м, поступившись фаворитці змагань Анжеліні Топіч із Сербії (1,85 м). Трійку призерок замкнула Ірен Сарабоюкова з Болгарії.

В січні 2024 року Ковтунова виграла міжнародний турнір у Німеччині також із результатом 1,82 м. Особистий рекорд Марини в стрибках у висоту складає 1,84 м.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію