• Головна
  • 14 медалей на чемпіонаті України в Рівному здобули паверліфтери з порушеннями зору з Донеччини
09:12, 23 лютого

З 16 по 18 лютого у Рівному відбувся чемпіонат України з паверліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з порушеннями зору, що зібрав учасників із 6 регіонів і столиці.

Як повідомили в Управлінні фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації, на змаганнях виступили 7 вихованців Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю — представники Слов’янської громади, яких підготували заслужені тренери України Ігор Котляров та Олексій Позднухов. У їхньому активі 14 нагород — 12 золотих і 2 срібні.

Серед жінок перемогами в паверліфтингу та жиму лежачи у своїх категоріях відзначилися Василиса Козирева (до 52 кг), Валентина Григор’єва (до 67,5 кг) і Римма Багнюк (понад 90 кг).

Серед чоловіків дві золоті медалі у своїх категоріях здобули Володимир Шаульський (до 56 кг), Володимир Драний (до 60 кг) і Юрій Романюк (до 67,5 кг). Двічі срібним призером у ваговій категорії до 75 кг став Валентин Хоменко.

Чемпіонів і призерів нагородили дипломами та медалями Українського центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт".