• Головна
  • Незламний Маріуполь показали на виставці у Нідерландах
10:11, 28 лютого

Незламний Маріуполь показали на виставці у Нідерландах

У місті Утрехт відкрився виставковий проєкт «Згадаймо разом 2024». Частиною експозиції став фрагмент виставки про Маріуполь «Лабіринти незламних міст».

Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

Мета участі — нагадати європейській аудиторії через що доводиться проходити українцям протягом двох років нищівної війни росії проти України.

«Лабіринти незламних міст» — це простір-рефлексія для глибокого розуміння травматичного впливу війни на місто і людей. На плакатах вулиці та будівлі міста До та Після початку повномасштабної війни.

«Наша задача — постійно нагадувати Європі про війну в Україні. Усіма можливими способами кожен з нас має говорити світу про жорстоку війну на європейському континенті. Ми боремось за свободу та демократичні цінності. Українці роблять усе, аби не допустити перемоги тоталітарного режиму сусідської держави на своїй землі. Культура — це також зброя! Ми цінуємо одного з важливих міжнародних партнерів проєкту Mariupol Reborn — нідерландське місто Утрехт. Вдячні за розуміння нашої біди, за сприяння й підтримку Маріуполя в багатьох напрямках», — мер Маріуполя Вадим Бойченко.

На заході «Згадаймо разом 2024» відвідувачі брали участь у тематичних локаціях, майстер-класах та виготовляли маскувальні сітки.

Близько 2 тисяч людей вшанували пам’ять загиблих військових та мирних під час війни в Україні.

На виставці у Нідерландах показали незламний Маріуполь (фото)

На виставці у Нідерландах показали незламний Маріуполь (фото)

Маріупольська міська радаНа виставці у Нідерландах показали незламний Маріуполь (фото)Маріупольська міська радаНа виставці у Нідерландах показали незламний Маріуполь (фото)Маріупольська міська радаНа виставці у Нідерландах показали незламний Маріуполь (фото)Маріупольська міська радаНа виставці у Нідерландах показали незламний Маріуполь (фото)Маріупольська міська радаНа виставці у Нідерландах показали незламний Маріуполь (фото)Маріупольська міська радаНа виставці у Нідерландах показали незламний Маріуполь (фото)Маріупольська міська радаНа виставці у Нідерландах показали незламний Маріуполь (фото)Маріупольська міська радаНа виставці у Нідерландах показали незламний Маріуполь (фото)Маріупольська міська радаНа виставці у Нідерландах показали незламний Маріуполь (фото)Маріупольська міська рада

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Єнакієве
live comments feed...