• Головна
  • До кластера Чувашії приєднали два електротехнічні заводи у "ДНР"
13:04, 13 березня

До кластера Чувашії приєднали два електротехнічні заводи у "ДНР"

У квазіутворенні "ДНР" повідомили, що Донецький та Торезський електротехнічні заводи включені до профільного кластера з підприємствами Чувашії, завдяки чому змогли стабілізувати свою економіку. Про це 12 березня пишуть місцеві пропагандисти, цитуючи голову Чуваської Республіки РФ Олега Ніколаєва.

«Ці два підприємства були включені до міжрегіонального електротехнічного кластеру, тим самим ми розширили можливості розвитку цих підприємств. З одного боку — це зроблено за рахунок нашої підтримки, а з іншого боку — за рахунок отримання так званої кластерної інвестиційної політики з боку федерального центру, це дозволило прискорити не лише відновлення та модернізацію, а й розширення продукції, що випускається на цих підприємствах», — наводяться слова Ніколаєва.

«Економіки цих підприємств вийшли на такий рівень, що вони самі вже можуть спокійно орієнтуватися на ринку та відповідним чином брати участь. Тому ми дуже раді, що нам вдалося швидко зорієнтувати колег і направити зусилля на те, щоб налагодити відповідну економічну діяльність», — сказав Миколаїв без будь-якої конкретики щодо обсягів чи номенклатури продукції заводів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Єнакієве
live comments feed...