• Головна
  • «Золото» на Кубку Європи виборов дзюдоїст Донеччини
20:01, 27 березня

«Золото» на Кубку Європи виборов дзюдоїст Донеччини

Дзюдоїст Донеччини Аркадій Самойлов виборов «золото» на Кубку Європи серед кадетів.

Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.

З 23 по 24 березня в місті Шаморін (Словацька Республіка) відбувся Кубок Європи з дзюдо серед кадетів, що зібрав понад 500 спортсменів до 18 років із 21 країни.

16-річний представник Донецької області Аркадій Самойлов здобув для України золоту медаль у ваговій категорії до 90 кг. Він відзначився 4 перемогами: у 1/8 фіналу суперником був Нікодем Лащок з Польщі, у чвертьфіналі – Ондржей Фоукал з Чехії, у півфіналі – Александру Дінча з Румунії, у фіналі – Санжар Єруланули з Казахстану.

Самойлов – майстер спорту України, дзюдоїст Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та Школи вищої спортивної майстерності. Донеччину представляє з 2024 року, до цього виступав на змаганнях за Одеську область. Наставниками Аркадія є його батько Дмитро Самойлов і тренер-викладач ОКДЮСШ і ШВСМ Донеччини Дмитро Ігнатенко.

Додамо, що збірна України на Кубку Європи серед кадетів у Шаморині загалом здобула 5 золотих, 3 срібних, 6 бронзових медалей та посіла 1 місце в загальнокомандному заліку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію