• Головна
  • Подачу світла відновили для понад тисячі жителів Донеччини
13:47, 13 травня

Подачу світла відновили для понад тисячі жителів Донеччини

За 10 та 11 травня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося усунути низку пошкоджень мереж після обстрілів та повернути електропостачання жителям 3 населених пунктів, постраждалих через постійні бойові дії в регіоні. 1,1 тисячі домівок жителів Донеччини знову зі світлом.

Про це повідомили в енергокомпанії.

За останні дві доби спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі відновили електропостачання для жителів 3 населених пунктів. Знову з електрикою − 1101 родина.

В Донецькій області зберігається важка ситуація. Обстріли тривають і продовжують руйнувати мирні міста та села, знищуючи у тому числі енергоінфраструктуру. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 809 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Єнакієве
live comments feed...