• Головна
  • Понад 170 тисяч продуктових наборів надала жителям Донеччини ООН у цьому році
20:55, 13 травня

Понад 170 тисяч продуктових наборів надала жителям Донеччини ООН у цьому році

Про поглиблення співпраці із Всесвітньою продовольчою програмою ООН говорили сьогодні із в.о. директора ВПП ООН в Україні пані Маріанною Ворд.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація

Всесвітня продовольча програма — давній і надійний партнер регіону. Вже третій рік, поки триває повномасштабна війна, ця організація регулярно допомагає жителям Донеччини, які опинилися у скрутних обставинах.

Тільки в цьому році ВПП ООН надала жителям Донеччини понад 170 тисяч продуктових наборів, майже 70 тисяч хлібин, понад 10 тисяч готових наборів для вживання, виплатила грошову допомогу понад 62 тисячам пенсіонерів.

"Це — надзвичайно цінна допомога, і жителі Донеччини чудово відчувають цю турботу. На жаль, ми бачимо постійні обстріли тилових міст та загострення на фронті, а отже дедалі більше людей потребуватиме допомоги. І я сподіваюся, що ВПП ООН зможе не тільки продовжити роботу в нашій області, але й посилити її. Дякую пані Маріанні Ворд та всій команді ВПП ООН за постійну увагу до нашого регіону!", — подякував голова Донецької ОВА Вадим Філашкін.

В цьому році ООН надала жителям Донеччини понад 170 тисяч продуктових наборів

В цьому році ООН надала жителям Донеччини понад 170 тисяч продуктових наборів

Донецька ОВАВ цьому році ООН надала жителям Донеччини понад 170 тисяч продуктових наборівДонецька ОВА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Єнакієве
live comments feed...