• Головна
  • Електропостачання шахти Добропіллявугілля припинено на Донеччині
21:50, 21 червня

Електропостачання шахти Добропіллявугілля припинено на Донеччині

На Донеччині припинено електропостачання шахти Добропіллявугілля

На Донеччині припинено електропостачання шахти Добропіллявугілля

ДТЕК Донецькі електромережі був вимушений обмежити електропостачання ДП “Добропіллявугілля-видобуток”. Про це повідомила пресслужба компанії.

Причина відключення – закінчення терміну дії договору з постачальником ДП ЗД «Укрінтеренерго» (постачальником останньої надії) та відсутність договору про постачання електричної енергії з будь-яким іншим постачальником.

Як зазначається, 11 червня, не менше ніж за 5 робочих днів до відключення, ДТЕК Донецькі електромережі надіслав підприємству повідомлення про повне відключення.

“Наша компанія розуміє критичність ситуації, у яку можуть потрапити шахтарі ДП «Добропіллявугілля-видобуток» після припинення енергопостачання. Для її вирішення ОСР спрямував листи на міністра енергетики (лист 64/8683 від 18.06.2024 р.), його заступника (лист 64/8075 від 11.06.2024 р.), а також повідомив Покровську МВА”, – йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що відновлення електропостачання можливе лише після того, як ДП «Добропіллявугілля-видобуток» укладе договір з постачальником електроенергії. Тоді постачальник надасть ДТЕК Донецькі електромережі відповідний дозвіл на відновлення подачі електроенергії споживачу.

“ДТЕК Донецькі електромережі висловлює занепокоєння ситуацією, що склалася, та закликає органи державної влади взяти її під свій контроль, щоб не допустити бездоговірного споживання електроенергії та вирішити проблему заборгованості шахти”, – наголосили в пресслужбі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Єнакієве
live comments feed...