• Головна
  • Генератори для підтримки критичної інфраструктури від Німеччини отримала покровська громада
20:04, 8 липня

Генератори для підтримки критичної інфраструктури від Німеччини отримала покровська громада

Покровськ отримав два потужні генератори Kohler J 200 були від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Ці генератори призначені для підтримки роботи критичної інфраструктури, що є частиною програми допомоги відновленню та зміцненню життєво важливих систем в холодний період. Про це повідомили у Покровській міській військовій адміністрації.

Генератори Kohler J 200 характеризуються високою потужністю та надійністю, що робить їх оптимальним вибором для роботи під час пікових навантажень. Вони призначені для забезпечення безперебійного функціонування критичної інфраструктури, включно з лікарнями, школами та системами водопостачання. Це дозволяє уникнути перерв в роботі цих важливих об’єктів під час відключень електроенергії, забезпечуючи стабільне надання основних послуг населенню.

«Ці генератори стануть справжнім порятунком для нашої громади під час зими. Завдяки підтримці GIZ ми зможемо забезпечити стабільну роботу критичної інфраструктури та гарантувати нашим мешканцям безперебійний доступ до необхідних послуг. Допомога благодійників є неоціненною, особливо в умовах складної безпекової ситуації», — зазначив керівник гуманітарного штабу Дмитро Єрмолови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Єнакієве
live comments feed...