14:12, 20 вересня
Першу Школу відновлення громад запустили в Україні
В Україні запустили першу Школу відновлення громад. В основі проєкту – напрацьований досвід ініціативи «Mariupol Reborn» та міжнародна експертиза відбудови після Другої світової війни.
Про це повідомляє Маріупольська міська рада
На міжнародному форумі «Створюючи завтра: повоєнна відбудова та відновлення громад» презентували «Школу відновлення громад». Вона стане глобальною платформою для підготовки муніципальних менеджерів післявоєнного відновлення України.
Основною метою Школи є обмін експертними знаннями та впровадження найкращих рішень для відбудови українських міст, які постраждали від агресії Росії.
Захід об'єднав представників української влади, місцевого самоврядування, зокрема представників постраждалих від війни громад, міжнародних організацій та українських університетів. У форумі взяли участь представники 60 муніципалітетів, які зацікавлені у навчанні.
У перший навчальний потік Школи відновлення громад буде залучено 80 фахівців з 20-25 громад. Освітня програма стартує вже цієї осені. Команди муніципалітетів будуть вчити формуванню стратегії громад, економічному моделюванню, подоланню соціальних конфліктів, залученню інвестицій та ресурсів тощо.
«Школа відновлення громад» заснована Асоціацією міст України та ГО «Маріуполь.Реборн». Проєкт реалізується за підтримки Уряду Великої Британії в рамках програми UK International Development та Міжнародного республіканського інституту (IRI Ukraine) у партнерстві з Метінвест та SCM. Освітніми партнерами проєкту є Метінвест Політехніка та Національний університет «Києво-Могилянська Академія».
В Україні запустили першу Школу відновлення громад
Маріупольська міська радаМаріупольська міська радаМаріупольська міська радаМаріупольська міська радаМаріупольська міська радаМаріупольська міська радаМаріупольська міська радаМаріупольська міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:05
9 жовтня
14:26
7 жовтня
live comments feed...