Минобразования утвердило и обнародовало новые программы ВНО-2014 (все даты и документы)

Регистрация участников внешнего независимого оценивания начнется 3 января и продлится в течение двух месяцев до 5 марта включительно.

Міністерством освіти і науки затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання, відповідно до яких будуть розроблені тестові завдання для проведення тестування абітурієнтів у 2014 році. Відповідним наказом відомства затверджено 14 програм ЗНО з навчальних предметів, що є конкурсними при вступі до вищих навчальних закладів на основі повної загальної середньої освіти, зокрема:з української мови і літератури, світової літератури, географії, біології, математики, фізики, хімії, історії України, всесвітньої історії, чотирьох іноземних мов, а також російської мови. Також міністерством скасовано наказ про затвердження програм ЗНО, що був виданий у квітні цього року. Як відомо, зовнішнє незалежне оцінювання абітурієнтів у 2014 році розпочнеться 3 червня та триватиме до 27 червня. За цей час майбутні вступники матимуть можливість скласти від 1 до 4 тестів із запропонованого переліку тестових предметів. Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 3 січня та триватиме впродовж двох місяців до 5 березня включно. Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року:

Англійська мова. Програма зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);

Біологія. Програма зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);

Всесвітня історія. Програма зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);

Географія. Програма зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);

Історія України. Програма зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);

Математика. Програма зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);

Світова література. Програма зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);

Українська мова і література. Програма зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);

Фізика. Програма зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);

Хімія. Програма зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);

Німецька мова. Програма зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);

Російська мова. Програма зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);

Французька мова. Програма зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО);

Іспанська мова. Програма зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році, приймальні комісії вищих навчальних закладів розпочнуть прийом документів від абітурієнтів 1 липня 2014 року. Як повідомлялося раніше, Міністерство освіти у 2014 році планує “удосконалити” систему ЗНО. Цікаво, що відповідне завдання покладене на Державну інспекцію навчальних закладів України. За інформацією освітнього відомства, основна увага інспекції буде зосереджена на діяльності з удосконалення системи зовнішнього оцінювання якості освіти та її нормативно-правовому забезпеченні. Напрями удосконалення ЗНО відомством не уточнюються. Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2014 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2014 Вконтакте.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии