Реклама
10:10, 9 липня 2015 р.

Страхування під час подорожі

Реклама

Збираєтеся у подорож за кордон? Перед тим як поїхати вам потрібно заздалегідь оформити страховку. Це є обов’язковою умовою, бо медична допомога в країнах Європи для мешканців інших країн є на платній основі. Страхування здоров'я є дуже важливим, адже якщо з вами щось трапиться далеко від дому, то допомоги чекати нема відколи.

Медичне страхування під час подорожі допоможе зберегти ваше здоров'я, а можливо навіть життя, бо ціни не медичне обслуговування в країнах Європи значно вищі ніж у нас, а тому на самостійне лікування може піти весь бюджет, який ви виділили на подорож.

Переваги страхової програми для подорожі за кордон

Коли громадян України збирає та оформлює документи для виїзду за кордон,  від нього вимагають укладання страхового медичного договору на термін перебування в тій чи іншій країні. До переваг, які чекають на клієнтів «Юнісон страхування» можна віднести наступні:

  • три страхові програми для туристів з яких ви зможете обрати потрібний вам варіант;
  • можливість страхових виплат при активних видах відпочинку, зайнятті спортом.;
  • страховий договір діє по всьому світу;
  • компанія «Юнісон страхування» має акредитацію в країнах Шенгенської зони і страхові виплати по цій території рекомендуються з лімітом від тридцяти тисяч євро.

Страхування від нещасного випадку 

Ще одним дуже розповсюдженим видом страховки – є страхування від нещасного випадку. Нещасні випадки завжди трапляються несподівано і передбачити їх неможливо. Договір страхування передбачає виплату коштів у разі смерті або травми від встановленого нещасного випадку. Страхуванню за цією програмою підлягають лише люди віком не старші за сімдесят років. Страховий договір від нещасного випадку передбачає страхування людини не залежно від місцезнаходження (на території дій згідно з договором) двадцять чотири години на дому. Детальніше про цей вид страховки, а також інформацію як оформити його в он-лайн режимі ви можете на сайті страхової компанії «Юнісон страхування» http://ugic.com.ua/strakhuvannya-zhyttya-ta-zdorovya/strakhuvannya-vid-neshchasnoho-vypadku/. Там же ви знайдете контактні телефони менеджерів компанії або зможете одразу замовити страхові послуги в режимі доступу он-лайн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...