Проведення салонних процедур в домашніх умовах - це реальність, яку дозволяють реалізувати спеціальні засоби. До таких відносять не тільки віск і фітосмоли, а й нагрівач парафіну. Це компактний прилад, який дозволяє проводити парафінотерапія прямо у себе вдома. Це справжня знахідка не тільки для ощадливих, а й для гидливих дам.

Переваги нагрівача для парафіну

Пройшли ті часи, коли необхідно було стояти над каструлею для розігріву парафіну, воску, фітосмола. Це небезпечний варіант замінений відмінною можливістю перекласти турботи по правильному розігріву складу на компактний прилад. Саме він демонструє ряд незаперечних переваг:

  • Дозволяє проводити процедуру в будь-якому зручному місці - немає ніякої прив'язки до кузні і плиті.
  • Швидкий розігрів складу - всього 30-40 хвилин буде потрібно на те, щоб підігріти смолу або віск для проведення процедури. В цей період часу немає необхідності простоювати над приладом, а також помішувати складу.
  • Можливість підтримки певний час заданої температури. Застарілі методи і пристрої не давали такої можливості, а тому доводилося подстіла матеріал періодично розігрівати знову. Цього не потрібно з новою технікою, яка робить всю роботу самостійно, використовуючи задані параметри роботи.
  • Не треба губити електроплиту, особливо керамічного типу. Такі пристрої погано переносять спроби розігрівати парафін, а також не люблять зайвої грубої чистки застиглих крапель воску.
  • Абсолютна безпека для людини - користувач не може обпектися, оскільки він не буде контактувати з відкритими нагрітими поверхнями.
  • Немає небезпеки зіпсувати посуд.

Сучасний нагрівач парафіну здатний не тільки розігрівати парафін, нагрівачі також оснащуються рядом корисних опцій .

Як вибирати відповідні нагрівачі парафіну?

При виборі нагрівача паравіну слід керуватися декількома критеріями:

  • Обсяг ванночки - якщо парафін використовується тільки для рук або для ніг, досить пристрою, розрахованого на 2 кг сировини. в іншому випадку краще вибирати техніку на 3-4 кг.
  • Особливості використовуваного складу - вибирати краще універсальний варіант. У цьому випадку не буде прив'язці до певного виду парафіну.

Деякі прилади додатково оснащуються термостатами, відрізняються ощадливістю, доповнюються спеціальним захистом від переливу парафіну, а після процедури досить легко очищаються від залишків смоли.