Популярність східної кухні з кожним роком зростає, тому багато людей вирішуються скористатися послугами суші-ресторанів. Варто відзначити, що в даний час ці страви є одними з найпопулярніших в світі. Хоча суші вважаються традиційними, в результаті зміни гастрономічних тенденцій з'являються нові різновиди суші. В Україні теж набирають популярність суші, але їх все ж не можна вважати повсякденним блюдом. Тому ми мало що знаємо про цю страву. Більшість людей, ймовірно, не підозрюють про різноманітність суші, яку можуть запропонувати у Baker Brothers. І це блюдо - не просто шматок сирої риби з рисом. Це ще не все. Отже, дізнаймося, які види суші найпопулярніші?

Японські делікатеси - рейтинг найпопулярніших видів суші

Нігірі

Цей вид - витягнуті рисові кульки з покладеними на них шматочками риби або морепродуктів. Також часто додають японський омлет тамагоякі. У рис додають оцет, а весь нигири можна їсти з хріном васабі. Іноді також використовують стрічку з нори або їстівні морські водорості. Нігірі - один з найпростіших в приготуванні видів суші.

Маки

Назва цього виду суші походить від способу його приготування (аналогічно нигири, що означає «місити»). Маки - це рис і шматочки морепродуктів або овочів, загорнуті у водорості норі. Саме цей вид суші найбільш популярний в Україні.

Футо-маки

Це різновид суші, описана в попередньому розділі. Відрізняється тим, що товщі, досягаючи 4-6 сантиметрів. Буває, що до футо-маки подають з шматочками овочів, наприклад, огірком. Ця процедура покликана підвищити візуальну привабливість страви.

Ура-маки

Інший варіант суші, описаний раніше, - ура-маки. Він відрізняється тим, що шари їжі розташовуються в різному порядку. Рис знаходиться зовні, а все інше, включаючи водорості норі, поміщено всередину. Цей вид суші часто обвалюють в кунжуті. На жаль, це блюдо приготувати самому трохи складніше. Але хвилюватися нема про що - суші можна поїсти в ресторані, наприклад, в Baker Brothers. Також є можливість замовити домашні страви.

Темаки

Цей вид трохи відрізняється від звичайного способу суші. Причина в його незвичайній формі. Темаки випускається у вигляді шишок з водоростей, наповнених шматочками риби, овочів і, звичайно ж, рисом.

Як їсти суші?

Традиційно суші слід їсти паличками або пальцями. Однак в Україні часто вибирають вилку, тому що для нас це набагато більш зручний варіант. Суші часто подають з соєвим соусом або хріном васабі. Крім того, маринований імбир їдять між різними типами страв, щоб очистити смакові рецептори тих, хто їсть. Це тому, що дуже часто ви замовляєте цілі суші-сети, що складаються з різних його різновидів. Завдяки імбиру смак відчувається краще. Суші бувають різних видів. Варто спробувати різні види цієї страви.