Однією з базових частин автомобіля є підвіска, а кульова опора є однією з найважливіших її частин. Завдяки цій деталі автомобіль може вільно маневрувати зберігаючи стабільне вертикальне положення.

Кульова опора – це шарнір, який встановлюється на ведучих колесах. Залежно від конструкції і типу автомобілів може бути встановлена різні кількість опор, крім того, можуть використовуватись опори різного типу і габаритів.  На https://chas-to.com.ua/ua/merchlist/sharovyje-opory ви знайдете велику кількість кульових опор для авто різних моделей Hyundai.

Інтернет-магазин Час-ТО пропонує широкий асортимент за доступними цінами. Наявність гарантії та доставки робить цей магазин дуже популярним у автолюбителів і професіоналів.

 

Кульові опори на всі моделі Hyundai

Залежно від моделі та року випуску, автоконцерн може встановлювати різні кульові опори і у різній кількості.

У розділі каталогу представлено дуже широкий асортимент для різних моделей Hyundai:

Ви можете обрати кульові опори від різних виробників. Кожен товар перевірено на якість та продається з гарантією від виробника і магазина. 

Коли треба міняти кульові опори?

Чітко встановленого терміну експлуатації для всіх кульових опір немає – кожен виробник встановлює їх самостійно. Але, в цілому, кульові опори розраховані на роки експлуатації. Проте вони можуть вийти з ладу завчасно. Це не відбувається миттєво, тож у власника є час провести заміну без серйозних пошкоджень колеса.

На необхідність перевірити стан кульових опор вкажуть наступні ознаки:

1. Вихляння авто під час руху прямо.

2. Зміна траєкторії авто під час гальмування.

3. Шум та скрипи у колеса при повороті.

4. Стуки та вібрація під час руху по нерівній дорозі.

5. Нерівномірний знос шин тощо.

Ігнорувати такі ознаки неможна, адже проблеми із підвіскою, а особливо, із кульовою опорою є дуже небезпечними для водія та пасажирів. 

Причини поломки кульової опори

Ця запчастина розрахована на тривалу експлуатацію, проте деякі чинники приводять до передчасної поломки:

  • розрив пильника;
  • регулярна їзда по бездоріжжю, особливо на високій швидкості;
  • несвоєчасне обслуговування – нестача мастила у шарнірі призводить до його швидкої поломки та ін.

Найчастіше проблеми виникають через пошкодження пильника – шарнір засмічується та перестає виконувати свої функції. 

Що буде якщо зламається кульова опора?

Якщо шарнір повністю вийде з ладу ви можете втратити колесо прямо під час руху і втратити керування. Це дуже небезпечно, тому за появи перших ознак несправності варто якомога скоріше перевірити стан кульової опори та замінити її, якщо треба. 

Чи можна відремонтувати кульову опору?

Ні, цю деталь не ремонтують. Набагато легше і безпечніше замінити її на нову. Робити це часто не доведеться, якщо провести заміну на відповідну деталь високої якості. 

В інтернет-магазині Час-То ви можете купити все необхідне для свого автомобіля Hyundai за доступними цінами і з доставкою по Україні.