• Головна
  • Чому не можна кодувати від алкоголізму і як правильно лікувати залежну людину
Новини компаній
17:05, 29 липня 2021 р.

Чому не можна кодувати від алкоголізму і як правильно лікувати залежну людину

Новини компаній

Алкоголізм завжди був серйозною проблемою для українців. Це не дивно, адже в нашій країні спокон віків був культ алкоголю. Ми звикли пити на всі свята, відпочивати “з пляшкою”. Тому люди не бачать нічого поганого в тому щоб перехилити кілька чарок. Але проблема в тому, що далеко не всі можуть зупинитися на дійсно кількох чарках і пити лише на свята. Люди починають пити щодня, не думаючи, що шкодять своєму організму. Часто бувають випадки, коли людина починає з пляшки пива, а закінчує літрами горілки.

Чому не можна кодувати від алкоголізму і як правильно лікувати залежну людину, фото-1

Так стається через те, що у людини можуть бути особисті непропрацьовані травми, проблеми, які вона не може вирішити самостійно. В нашій країні достатньо рідко ходять до психолога, бо нам прищепили думку про те, що сильна людина не має права на депресії та апатії. Треба просто працювати, і все пройде саме собою. От тільки так не буває. Навпаки, чим довше людина намагається не звертати уваги на свої проблеми – тим гірше їй стає. Вона почувається нещасною, а щоб відчути хоча б трошки радості, починає пити алкоголь. Він дійсно дає ейфорію, ілюзію того, що все добре, можна розслабитися та не перейматися. Алде все це лише пастка для розуму, бо, насправді, алкоголь не дарує щастя. Він лише провокує викид ендорфінів, після якого настає їх дефіцит. Відповідно, коли людина тверезіє, вона погано почувається як фізично, так і морально.

І коли у когось є особисті проблеми, в стані абстинентного синдрому люди заглиблюються в свої переживання ще більше. Їм стає настільки погано морально, що вони випивають знову, аби заспокоїтися, забути про те, що не дає їм жити щасливо.

Саме тому аби допомогти людині розібратися з залежністю, треба вмовити її пройти комплексне лікування. Бо лише з допомогою психолога можна реально розібратися з ситуацією, знайти причини залежності та викорінити їх.

Які методи не варто використовувати для лікування алкоголізму

Кодування від алкоголізму – це не той спосіб, який дійсно допоможе. Хоча він набагато дешевший, бо треба пройти лише один сеанс, насправді, така економія грошей шкодить здоров'ю та психіці людини. Бо кодування базується на страхах, а це значить, що людина не позбавиться від переживань, а лише отримає нові приводи для параної. Також не варто використовувати і підшивання, якщо йому не передує комплексне лікування. Підшивати людину можна лише після реабілітації, за її власним бажанням.

Клініка доктора Кадирова (https://narko-centr.com.ua/uk/) ніколи не пропонує своїм пацієнтам вирішення проблеми за один день. Там лікують тільки стаціонарно, але саме це і дає результат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...