• Головна
  • 9,6 тисяч громадян на Донеччині долучились до "Армії відновлення"
16:16, 18 грудня 2023 р.

9,6 тисяч громадян на Донеччині долучились до "Армії відновлення"

9,6 тисяч громадян на Донеччині долучились до "Армії відновлення", фото-1

Сьогодні Донеччина, як ніколи, потребує робочих рук для відновлення інфраструктури, облаштування захисних споруд, розвантаження та фасування гуманітарної допомоги, супроводу людей з інвалідністю тощо. До робіт з відбудови та підтримки життєдіяльності регіону в рамках проєкту «Армія відновлення» активно долучаються шукачі роботи. Проведення суспільно корисних робіт організовано у 24 громадах Донецької області. З початку дії програми її учасниками стали більше 9,6 тисяч мешканців регіону.

Учасників «Армії відновлення» залучають до розбору завалів, відновлення пошкодженого майна, надання соціальних послуг в пунктах незламності, облаштування підвальних приміщень під укриття, заготівлі дров тощо.

Довідково: Проєкт «Армія відновлення» запроваджений Урядом восени минулого року. В рамках цієї програми людям, які тимчасово втратили роботу, надається можливість долучитись до виконання суспільно корисних робіт та отримувати за це оплату від держави у розмірі не меньше мінімальної зарплати (з 1 січня 2024 року - 7100 грн). Цей вид зайнятості зараховується до страхового стажу та забезпечує усі соціальні гарантії трудового законодавства.

За детальною інформацією щодо участі в проєкті звертайтеся до фахівців центру зайнятості https://bit.ly/3oSCie0 або телефонуйте до call-центру Донецького обласного центру зайнятості безкоштовно 0-800-33-61-67.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Єнакієве
live comments feed...