• Головна
  • Імперську культуру прищеплює дітям окупаційна влада на Донеччині
17:28, 8 січня

Імперську культуру прищеплює дітям окупаційна влада на Донеччині

Окупаційна влада на Донеччині прищеплює дітям імперську культуру
Окупаційні війська активно використовують культурні ініціативи та освітні заходи для пропаганди російської ідентичності та історії на захоплених територіях.

За повідомленням так званої «заступниці голови уряду ДНР» Толстикіної, у 579 школах і 84 організаціях середньої освіти були створені посади радників директора, які нібито займаються виховною діяльністю, пов'язаною з окупаційними святами та культурою російських загарбників.В рамках цієї діяльності відкриваються театри, спортивні клуби, центри дитячих ініціатив та навіть ботанічні сади. Офіційно це робиться нібито для розвитку талантів та інтересів дітей, але на ділі ці заходи служать платформою для масового розповсюдження російської пропаганди.

В освітній програмі значний акцент робиться на викладанні переписаної історії Росії з фальсифікованими фактами, особливо щодо сучасної війни та ролі у ній окупаційних військ, які вторглися в Україну.

Окупанти намагаються виховувати в школярах симпатію до країни-агресора, вдаючись до маніпуляцій та ідеологічного впливу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Єнакієве
live comments feed...