• Головна
  • Відновлюватись та розвиватись після переміщення продовжують заклади освіти Донеччини
17:16, 22 квітня

Відновлюватись та розвиватись після переміщення продовжують заклади освіти Донеччини

Нещодавно на базі Маріупольського державного університету відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Особистість, університет, суспільство: взаємодія в умовах змін». Цей захід офіційно завершив масштабний і довготривалий проєкт «Відродження переміщених університетів: посилення конкурентоспроможності, підтримка громад» (REDU) за сприяння Європейського Союзу.

Про це повідомляє Донецька обласна державна адміністрація

Маріупольський державний університет завершив участь у проєкті «REDU».

Для підбиття підсумків до фронт-офісу незламного вишу завітали фахівці установ, без яких реалізація проєкту була би неможливою: Представництва ЄС в Україні, Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, Британської Ради в Україні, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Конференція розпочалася з пленарного засідання. Першою до присутніх із вітальними словами звернулася координаторка сектору: освіта і наука Представництва ЄС в Україні Віра Рибак.

«Нам цей проєкт допоміг вижити, допоміг стабілізуватися в тих невизначених умовах, коли було дуже важко і коли ми намагалися встати. Він допоміг визначити, куди ми рухаємось і хто ми є, що ми будуємо, для кого будуємо. Сьогодні Маріупольський університет і є Маріуполь. Ми — місто, воно в нас живе. За різними обставинами ми зараз працюємо, щоб бути реальним центром для громади і не тільки маріупольської, но і всієї Донеччини. Університет — це не тільки освітній процес, це набагато більше. Ця війна сьогодні, вона ведеться не за території, а за людей. Ми з вами зберігаємо ідентичність, зберігаємо розуміння, що ми ці території ніколи не забудемо – після Перемоги повернемося туди і відбудуємо», — наголосив ректор МДУ Микола Трофименко.

Яскравим завершенням конференції стала церемонія вручення сертифікатів, подяк, грамот, подарунків учасникам. Користуючись урочистою нагодою очільник Маріупольського університету Микола Трофименко від імені академічної спільноти нагородив Світлану Калашнікову почесною відзнакою МДУ за вагомий внесок у розвиток незламного вишу та забезпечення стратегічних напрямів його діяльності.

Також ректор вручив подяки найбільш активним представникам спільноти героїчних людей у втіленні проєкту REDU.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Єнакієве
live comments feed...