Реклама
13:54, 25 августа 2014 г.

Система водостоку з НПВХ

Реклама

Компанія Інсталпласт – ХВ пропонує до вашої увагу найсучаснішу водостічну систему півкруглого січення. Така система водостоку складається з ринви, водостічної труби та фасонних частин. Фахівці нашої компанії для з’єднання жолобів застосовують з’єднувачі з фабрично – вклеєними двогубими ущільнювачами. Всі елементи системи водостоку, а саме : ринви, водостічні труби та фасонні частини, виготовляються з високоякісних сумішей. В склад такої суміші входять не тільки стабілізуючу засоби, але й, барвники, які є стійкими до дії ультрафіолетових промінів та модифікатори, що роблять систему водостоку надійною та безпечною у використанні.

Кваліфіковані фахівці компанії Інсталпласт – ХВ подбали не тільки про якість системи водостоку з НПВХ, але й про різноманітні кольори. На сьогодні ми пропонуємо п’ять основних кольорів сучасної  системи водостоку : мідний, голубий, зелений, червоний та срібний. У склад сучасної системи водостоку з НПВХ входять : ринва, з’єднувач ринви, воронка водостічна, заглушка зовнішня (ліва, права), кут ринви зовнішній 90 градусів, кут ринви внутрішній 90 градусів, кронштейн ринви, тримач ринви металевий, труба водостічна, коліно 60 градусів, муфта та тримач труби. Така система водостоку з НПВХ відзначається відповідністю високим стандартам якості та є сертифікованою.

Ви можете замовити сучасну систему водостоку з НПВХ від компанії Інсталпласт – ХВ у будь – який проміжок часу. Фахівці нашої компанії  нададуть Вам безкоштовну, кваліфіковану консультацію та порекомендують оптимальний вибір системи водостоку з НПВХ.

Ми дбаємо про зручність наших клієнтів тому гарантуємо не тільки високу якість, але й, оперативну доставку системи водостоку з НПВХ на всій території України

Системи водостоку з НПВХ від компанії Інсталпласт – ХВ – це сучасність, надійність, довговічність та доступні ціни.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Объявления
live comments feed...